USP Kokory

Neváhejte obrátit se na nás

Každý rok trávíte prázdniny a dovolenou u svých rodičů, kteří žijí na venkově. Je to milé, můžete-li takto vyrazit z města na venkov a trávit léto v přírodě. Jenže když jste jezdit začali, jezdili jste sami. Pak přibyl partner, což stále nebyl problém. Jenže, jak cestovat, přibude-li i dítě, navíc ještě miminko? Velmi jednoduše, díky službám, které nabízí naše autopůjčovna.

Autopůjčovna

Pro ty, co děti nemají, je asi těžké si představit, kolik věcí s sebou musíte vézt, když cestujete s malým miminkem. Nejenže musíte vézt dětskou cestovní postýlku, balíky plen, ale také lahvičky, spoustu náhradního oblečení a mnoho dalších nezbytných drobností. To vše již není problém převézt, služby Vám nabízí autopůjčovna.

Odstavení kdekoliv po ČR

Jsme zde pro Vás, proto neváhejte obrátit se na nás. Nabízíme své služby po celém území naší republiky, není tedy problém přistavení i odstavení kdekoliv po jejím území. Jednoduše dojeďte, kam potřebujete a my si již vůz odvezeme sami, nebudete-li jej již potřebovat. Jsme autopůjčovna se službami na míru pro každého.